Chcę POMÓC
1.	Wspólna praca – wspólna radość

1. Wspólna praca – wspólna radość

2023-05-31

Początek maja to wspomnienie św. Jozefa, patrona wszystkich pracujących. Dlatego właśnie w tym miesiącu zorganizowałyśmy spotkanie dla wszystkich pracowników fizycznych zatrudnionych w naszym Ośrodku.

W programie znalazły się występy artystyczne przygotowane przez naszych uczniów: piosenki, tańce oraz dwie scenki ukazujące wartość rodziców w wychowaniu dzieci. Uczniowie wyrazili nie tylko słowa wdzięczności dla poszczególnych grup pracowników, ale każdy otrzymał również obrazek narysowany przez naszych niedowidzących uczniów, przedstawiający osobę podczas pracy. Było dużo radości, ale również łez wzruszenia na twarzach naszych pracowników. Od strony administracji, współpracownicy otrzymali upominek motywacyjny i dyplom uznania za prace, poświęcenie i współtworzenie domu dla naszych uczniów.

Spotkanie zakończyło się wspólnym posiłkiem, rozmową i śpiewem.

Pomagają nam

Jellinek
Maitri
Pietrucha Sp. z o.o.
Polska Pomoc
Caritas
Bank Gospodarstwa Krajowego
Cornea Help
Miva Polska
Polska Agencja Inwestycji i Handlu
Toyota Radość
URSUS
Watoto Dzieci Afryki
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30
MICITY
JANE'S SHOP

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.